A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Дорогі учні та випускники, шановні педагогічні колективи та батьки!

Дата: 31.05.2023 12:50
Кількість переглядів: 26

 

🔔🇺🇦Передзвін шкільного дзвінка з року в рік сповіщав про омріяний прихід літніх канікул, а лунаючи востаннє – про початок нового кроку з Країни Знань у Країну Життя.

📚Позаду залишився ще один навчальний рік в умовах війни – важкий, тривожний, непередбачуваний… Відрадно,

що попри виклики воєнного стану учні та вчителі нашої громади мають успіхи в навчанні та неабиякі здобутки в царині спорту, музичного та образотворчого мистецтв, науково-дослідницької діяльності, декоративно-вжиткового мистецтва.

💞🇺🇦Щира вдячність освітянам, батькам, дітям за надійний тил, проведену масштабну волонтерську діяльність, підтримку наших військовослужбовців.

📖🔔Дорогі випускники, ви берете старт у самостійність. Бажаю, щоб цей шлях був щасливим та успішним. Вірю, що ви реалізуєте свої мрії, здібності й таланти, станете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами рідної Зіньківщини та України.

💐🇺🇦Нехай останній дзвінок пролунає в кожному серці з вірою у завтрашній день, надією на Мир і Перемогу! Хай літо буде для вас, діти, безтурботним і спокійним. Міцного здоров’я вам, енергії, успіхів у досягненні цілей і гарного відпочинку. Нехай щастить!

З повагою міський голова

Сергій Максименко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора