Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Щиро вітаємо Оксану Ляшенко із заслуженою перемогою!

Дата: 30.05.2023 15:20
Кількість переглядів: 39

Фото без опису

🌹💞Вітаємо талановиту вокалістку, учасницю «народного» ансамблю сучасної пісні «Сонцедар», методистку Зіньківського міського будинку культури Оксану Ляшенко з перемогою у відкритому регіональному конкурсі солістів-вокалістів «Сміються, плачуть солов’ї» імені народної артистки України, лауреатки Державної премії України імені Тараса Шевченка Діани Петриненко, який проходив 28 травня 2023 року в комунальному закладі «Центр культури і дозвілля» Оржицької селищної ради.

💙💛Організатори конкурсу – Департамент культури і туризму Полтавської ОВА, Полтавський обласний центр народної творчості, відділ культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Оржицької селищної ради.

🎤💃Участь у конкурсі взяли 23 солісти-вокалісти із Зіньківської, Лубенської, Миргородської, Полтавської та Хорольської міських, Новооржицької і Оржицької селищних громад Полтавської області.

❤️🇺🇦Наша землячка Оксана Ляшенко виконала два твори: українську народну пісню «Ой не світи, місяченьку» та естрадну пісню «Грай, музико, грай». Її рідкісне лірико-колоратурне сопрано заполонило серця журі та глядачів, тож за майстерне виконання кращих зразків української класичної та світової пісенної спадщини, розвиток і популяризацію українського вокального мистецтва, вагомий внесок у відродження української народної пісенної творчості та цінне ставлення до національної культури України Оксану Ляшенко нагороджено дипломом І ступеня та пам’ятною нагородою.

💐💞Щиро вітаємо із заслуженою перемогою! Нехай цей конкурс стане ще одним доказом Ваших талантів і здібностей, а у житті на Вас, пані Оксано, чекають ще чимало перемог! Мирного неба Вам та всіх земних благ🇺🇦

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора