Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Продовжуємо тісну співпрацю із Міжнародними благодійними організаціями

Дата: 19.05.2023 15:31
Кількість переглядів: 83

Фото без опису

💞Продовжуємо тісну співпрацю із Міжнародними благодійними організаціями, які надають вагому підтримку внутрішньо переміщеним особам нашої громади.

📑🖋️В рамках реалізації проекту "Надзвичайна ініціатива для постраждалих уразливих і переміщених груп населення від української кризи у Полтавській області", що фінансується AICS та реалізується у партнерстві INTERSOS як лідируючої організації, сьогодні було підписано договори про співробітництво між КНП "Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги", в особі директора Андрія Рися, та відокремленим підрозділом Інтерсос - гуманітарної некомерційної організації в Україні, в особі уповноваженого представника Александри Пешковської, а також між відділом освіти та молоді виконавчого комітету міської ради, в особі начальника Світлани Чикало, та відокремленим підрозділом Інтерсос - гуманітарної некомерційної організації в Україні, в особі уповноваженого представника Александри Пешковської.

🔰У визначений сторонами термін, планується придбати та встановити у КНП "Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги" 2 бойлери, 2 розетки, 4 умивальники та 4 зміщувачі. У філії "Новоселівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад" Дейкалівського опорного закладу - виконати будівельні роботи та поточний ремонт приміщень будівлі.

🤝🇺🇦Дякуємо керівництву та представникам Благодійної організації за співпрацю та турботу про внутрішньо переміщених осіб нашої громади!

💪🇺🇦Дякуємо незламним ЗСУ за можливість працювати на благо жителів та ВПО громади!

💙💛Разом до Перемоги!

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора