A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Пленарне засідання двадцять восьмої сесії Зіньківської міської ради восьмого скликання

Дата: 16.05.2023 14:56
Кількість переглядів: 258

​​​​​​Результати поіменного голосування

Протокол двадцять восьмої сесії восьмого скликання

 1. Про дострокове припинення повноважень депутатів міської ради восьмого скликання.
 2. Про визнання повноважень депутатів міської ради восьмого скликання.
 3. Про зміни у складі постійних комісій міської ради.
 4. Про затвердження звіту про виконання показників бюджету Зіньківської міської територіальної громади за І квартал 2023 року (додаток 1, додаток 2).
 5. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Зіньківської міської територіальної громади на 2023 рік.
 6. Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Зіньківська міська центральна лікарня» Зіньківської міської ради Полтавської області на 2022-2024 роки.
 7. Про внесення змін до комплексної Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Зіньківської територіальної громади на 2022 – 2024 роки.
 8. Про внесення змін до місцевої цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Зіньківської територіальної громади на 2022-2024 роки.
 9. Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку культури Зіньківської територіальної громади на 2022-2024 роки (додаток).
 10. Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту Зіньківської територіальної громади на 2022-2024 роки.
 11. Про внесення змін до Програми підтримки соціально-вразливих верств населення Зіньківської територіальної громади «Турбота» на 2022-2024 роки.
 12. Про затвердження Програми з реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків Зіньківської територіальної громади на 2021-2024 роки в новій редакції.
 13. Про внесення змін до показників бюджету Зіньківської міської територіальної громади на 2023 рік (додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4, додаток 5, додаток 6).
 14. Про затвердження розпорядження міського голови.
 15. Про затвердження договорів укладених міським головою.
 16. Про нову редакцію Положення про Комунальну організацію «Кирило-Ганнівська місцева пожежна охорона».
 17. Про внесення змін до граничної чисельності мережі бюджетних установ на 2023 рік.
 18. Про перейменування об’єкта топоніміки.
 19. Про внесення доповнень до Переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг та державної реєстрації» виконавчого комітету Зіньківської міської ради.
 20. Про затвердження актів приймання-передачі об’єктів інженерної інфраструктури розташованих на території Зіньківської міської ради з балансу виконавчого комітету Зіньківської міської ради на баланс міського комунального підприємства «Зіньківський комунгосп».
 21. Про надання згоди на передачу з балансу виконавчого комітету Зіньківської міської ради на баланс міського комунального підприємства «Зіньківський комунгосп» об’єктів інженерної інфраструктури розташованих на території Зіньківської міської ради.
 22. Про затвердження актів приймання-передачі нерухомого майна з балансу виконавчого комітету Зіньківської міської ради на баланс відділу культури та спорту виконавчого комітету Зіньківської міської ради.
 23. Про передачу комунального майна з балансу комунальної установи «Зіньківський центр соціальних послуг» Зіньківської міської ради на баланс комунального некомерційного підприємства «Зіньківська міська центральна лікарня» Зіньківської міської ради Полтавської області.
 24. Земельні питання.
 25. Про депутатські запити Дахна Ю.П.
 26. Про депутатський запит Друмової Т.М.
 27. Про депутатський запит Друмової Т.М.
 28. Про депутатський запит Басенюка В.М.
 29. Про депутатський запит Дахна Ю.П.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора