Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

ГПУ "Полтавагазвидобування" інформує

Дата: 10.05.2023 15:25
Кількість переглядів: 417

Філія ГПУ «Полтавагазвидобування» АТ «Укргазвидобування», один з об’єктів якої - свердловина №100 Бакейського блоку Солохівського НГКР знаходиться за адресою: Полтавська обл., Полтавський р-н, Зіньківська міська територіальна громада, повідомляє про наміри отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.
 

Фото без опису

Дозвіл на викиди отримується вперше, з метою отримання права на експлуатацію об’єкта (свердловини №100 Бакейського блоку Солохівського НГКР), з якого в атмосферне повітря надходять забруднюючі речовини. Підприємством було проведено Оцінку впливу на довкілля та отримано
 

Висновок з оцінки впливу на довкілля №21/01-20227209728/1 від 11.11.2022. Філія ГПУ «Полтавагазвидобування» АТ «Укргазвидобування» проводить роботи з видобутку природного газу, газового конденсату та нафти. Під час експлуатації об’єкта джерелом утворення викидів забруднюючих речовин в атмосферу є горизонтальна факельна установка, на якій виконується спалювання газової і газоконденсатної сумішей при продувках свердловини та шлейфу, при дослідженнях свердловини з метою визначення параметрів її експлуатації та при ремонтних роботах на свердловині. При спалюванні вуглеводневої сировини на факельній установці в атмосферне повітря будуть потрапляти наступні забруднюючі речовини: речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом (0,141 т/рік), оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) в перерахунку на діоксид азоту (0,212 т/рік), азоту (1) оксид (N 2 O) (0,0003 т/рік), вуглецю оксид (1,412 т/рік), вуглецю діоксид (169,899 т/рік), метан (0,035 т/рік). На підприємстві немає виробництв і технологічного устаткування, на яких повинні впроваджуватися найкращі доступні технології і методи керування.

Аналіз даних інвентаризації джерел викидів свідчить про те, що фактичні викиди забруднюючих речовин менші, ніж нормативні граничнодопустимі викиди, заходи щодо скорочення обсягів викидів не плануються. Встановлені нормативи гранично-допустимих викидів дотримуються. Перевищення гранично-допустимих концентрацій на межі санітарно-захисної зони відсутні.

Зауваження та пропозиції щодо намірів подавати в місячний термін після публікації до Полтавської обласної державної адміністрації за адресою: 36014, м. Полтава, вул. Соборності, 45, тел. +38(0532) 56 02 90.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора