A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Сергій Максименко: вшановуємо пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни

Дата: 08.05.2023 08:34
Кількість переглядів: 66

Цього року Україна вдруге відзначає День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в умовах повномасштабної збройної агресії росії. Ми вшановуємо пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни.

Українці на боці антигітлерівської коаліції зробили значний внесок у перемогу над нацизмом, ціна якого – надзвичайні втрати впродовж 1939-1945 років серед українців та інших народів, які жили на території України.

Пам'ятаємо про подвиг тих, хто боровся з нацизмом і переміг його... Війна – це не лише танки, гармати й масштабні бої. Це – долі, мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками.

Нині, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з агресором. Сучасна війна також супроводжується жахливими воєнними злочинами з боку російської армії та політично-військового керівництва РФ...

Наша боротьба триває щоденно від 2014 року, і ми неодмінно переможемо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій підступного агресивного сусіда-злочинця. Міць наших Збройних Сил є запорукою існування держави та збереження прав людини.

🙏Пам’ятаємо… 🇺🇦Перемагаємо…

Міський голова Сергій Максименко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора