Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Мешканці та ВПО, які проживають у Полтавській, Сумській та Чернігівській областях, можуть подати заявку на отримання грантів до 1 500 доларів США на розвиток своїх господарств

Дата: 05.05.2023 16:40
Кількість переглядів: 103

Фото без опису

 

Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps розпочинає Програму підтримки економічної стійкості України, яка допоможе дрібним фермерам відновити, розширити або започаткувати нову присадибну чи фермерську діяльність.
Отримати відповідну фінансову допомогу можуть дрібні фермери та домогосподарства, які мають статус внутрішньо переміщених осіб, а також місцеві дрібні фермери, чия діяльність значно постраждала внаслідок війни, в Полтавській, Сумській та Чернігівській областях на основі конкурсного відбору. Винятком є райони, де проходять активні бойові дії, а також райони з обмеженим доступом або високим ризиком для життя та ведення такої діяльності.
«Програма підтримки економічної стійкості України забезпечить можливість не лише людям, які постраждали від війни, відкрити або відновити власний бізнес, але й надасть імпульс для розвитку різних бізнес-напрямків. Ми сподіваємося, що програма зробить позитивний внесок у розвиток підприємницьких ініціатив, покращення самозайнятості та збільшення доходів в українських громадах», - говорить директорка програми гуманітарного реагування Mercy Corps в Україні Кара Бак.
Середній розмір фінансової допомоги складає 1500 доларів США у гривневому еквіваленті за актуальним курсом НБУ. Сума підтримки залежить від типу фермерської діяльності та фінансових потреб конкретного учасника програми.
Більше інформації про критерії програми для заявників можна знайти на сайті uerp.mercycorps.org.
Подання заявки за посиланням є обов'язковим для учасників програми.
За додатковою інформацією щодо участі в програмі звертайтеся за телефонами: +380 (67) 911 41 31 - Михайло, +380 (67) 184 57 65 - Віктор.
Для отримання запитів від ЗМІ або для організації інтерв'ю з одним із представників Mercy
Corps, зокрема й англійською мовою, будь ласка, звертайтеся:

Олександр Власенко - ovlasenko@mercycorps.org / +380 (50) 236 10 66 (WhatsApp, Viber) Келсі-Рей Тейлор - ktaylor@mercycorps.org / +64212985894 (WhatsApp)

 

Mercy Corps - це глобальна команда гуманітаріїв, які працюють разом на передовій найбільших криз сучасності, створюючи майбутнє можливостей для суспільного процвітання. Mercy Corps працює в Україні з початку повномасштабної війни в лютому 2022 року. Команда надає екстрену допомогу біженцям у сусідніх країнах та людям, переміщеним всередині України, щоб вони могли задовольнити свої базові потреби виживання. Ми також фінансуємо місцеві організації, які найкраще знають свою громаду та оперативно працюють над вирішенням найнагальніших потреб. У 2022 році Mercy Corps та його партнери охопили понад 1,38 мільйона людей в Україні та сусідніх країнах екстреною грошовою допомогою, продуктами харчування, психосоціальною підтримкою, інформаційними кампаніями та іншою невідкладною допомогою.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора