Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

До уваги представників аграрного сектору громади!

Дата: 05.05.2023 16:35
Кількість переглядів: 119

Фото без опису

 

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО продовжує приймати заявки на отримання співфінансування для розвитку елеваторних потужностей, в рамках проекту «Підтримка ММСП зернового напрямку в збільшенні потужностей зберігання та сушки зерна»:

10 найкращих бізнес-проєктів отримають співфінансування на суму по 18,5 млн грн, яке буде спрямоване на:

- закупівлю обладнання для доробки, сушіння та зберігання зерна;

- закупівлю лабораторного обладнання для визначення якісних показників зерна.

Бюджет проекту: 185 млн грн.

Дедлайн подачі заявки: 12.06.2023 Детально: https://bit.ly/3ldYwpx

 

Програма USAID АГРО співфінансує дієві бізнес-плани з надання сервісних послуг для аграрних мікро, малих, середніх підприємств (ММСП).

Мета програми: забезпечити сільськогосподарські ММСП своєчасними та якісними послугами, які підтримають їх конкурентоспроможність і сталість виробництва, збільшать додану вартість продукції та сприятимуть впровадженню нових технологій.

Програма USAID АГРО готова співфінансувати 8 проєктів із загальним бюджетом до 122,5 млн грн (з розрахунку від 10,8 до 18 млн грн на проєкт).

Бюджет проекту: 122,5 млн грн.

Дедлайн подачі заявки: 24.05.2023 Детально: https://cutt.ly/P5uPSen

 

Програма USAID АГРО має на меті покращити доступ невеликих виробників сільгосппродукції до потужностей з доробки, переробки зернових, олійних та бобових культур на продовольчі, кормові, промислові продукти та біопаливо, з метою створення потенціалу для виробництва продуктів з доданою вартістю та забезпечення розширення каналів та ринків збуту.

USAID АГРО планує надати до 367 млн грн співфінансування в межах 20 (двадцяти) проєктів, терміном впровадження до двох років. Очікується, що сума кожного субгранту буде становити від 10 до 36 млн грн та обговорюватиметься індивідуально. 

Бюджет проекту: 367 млн грн.

Дедлайн подачі заявок: 12.10.2023 Детально: https://cutt.ly/C5uHn45

 

У разі виникнення додаткових питань, у підготовці грантової заявки, та отримання консультації необхідно заповнити Google-форму за посиланням https://forms.gle/6Yinay9sQDMqHNZC7

 

Агенція регіонального розвитку Полтавської області

"Офіс євроінтеграції"

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора