A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

На принципах адресності та індивідуального підходу до кожної людини

Дата: 03.05.2023 09:31
Кількість переглядів: 87

У скрутній життєвій ситуації може опинитися кожна людина.  І хоча підтримують рідні, близькі, іноді така допомога є недостатньою. Що далі? Вихід є – звернутися за професійною підтримкою – соціальними послугами.

У Зіньківській територіальній громаді людям, які опинилися у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно подолати труднощі, допоможуть фахівці комунальної установи «Зіньківський центр соціальних послуг».

Центр діє на принципах адресності та індивідуального підходу до кожної людини, гуманності, доступності, законності.

Працюють у центрі завідувач відділення із соціальної роботи Ольга Ківшик та провідний фахівець із соціальної роботи Валентина Гнідець. Щоденно спеціалісти переймаються наданням послуг уразливим категоріям населення, виявляють сім’ї  зі складними життєвими обставинами, де виховуються неповнолітні діти, здійснюють їх супровід для надання допомоги,  супроводжують прийомні сім’ї  та дитячі будинки сімейного типу, ведуть облік і видачу посвідчень багатодітним сім’ям і так далі.

З перших днів війни працівники відділення працюють із внутрішньо переміщеними особами – проводять облік населення, консультують та роз’яснюють, вирішують побутові проблеми людей.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора