Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Полтавщина: оформити паспорт – зручно та доступно

Дата: 02.05.2023 10:43
Кількість переглядів: 104

Фото без опису

Попри складні умови воєнного стану Міграційна служба Полтавщини прагне до створення зручних і доступних умов для отримання адміністративних послуг.   Оформити або відновити втрачені паспортні документи можна у будь-якому підрозділі НЕЗАЛЕЖНО від місця реєстрації. Адміністративні послуги доступні у 28 підрозділах Міграційної служби Полтавської області. З переліком підрозділів можна ознайомитися на сайті ДМС за посиланням: https://dmsu.gov.ua/poltava/pidrozdily.html   
  Для оформлення ID-картки та закордонного паспорта не доведеться витрачати час у чергах. Наші працівники забезпечать для вас комфортне та швидке обслуговування. Крім того, можна одночасно оформлювати ID-картку і закордонний паспорт.       
  Документи можна оформити звернувшись безпосередньо до підрозділів Міграційної служби Полтавської області у поточну чергу або записатись на прийом у зручний для вас час за допомогою онлайн-сервісу «Електронна черга» на сайті ДМС. 
  Нагадуємо, що вартість вказаних документів складає: 
паспорт громадянина України (ID-картка): 
•  нетерміновий – 450 грн.; 
•  терміновий – 820 грн. 
паспорт громадянина України для виїзду за кордон: 
•  нетерміновий – 856 грн.; 
•  терміновий – 1496 грн. 
  Відстежувати готовність паспорта можна через онлайн-сервіс Державної міграційної служби України "Перевірка стану оформлення документів" https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html 
  Для зручності громадян в Управлінні працює телефон «гарячої лінії» (0532)608969, офіційна сторінка Міграційної служби Полтавської області у соціальній мережі Фейсбук https://www.facebook.com/udmspl/, за якими можна отримати актуальні консультації. 

УДМС у Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора