Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Про роботу Зіньківського трудового архіву

Дата: 27.04.2023 08:24
Кількість переглядів: 128

Фото без опису

🗂️За два роки після переїзду на нове "місце проживання" Зіньківський трудовий архів встиг обжитися, розставивши перевезену документацію по полицях та відмітивши для себе переваги нового приміщення - достатню кількість площі для розміщення фондів та належні умови для їх зберігання.

👉У штаті установи - дві одиниці: директор КУ "Трудовий архів" виконавчого комітету Зіньківської міської ради, архівіст, бухгалтер.

🔰Основне завдання працівників трудового архіву - прийняття та зберігання документів. Трудовий архів зберігає документи з особового складу ліквідованих підприємств, які мають соціальне значення для забезпечення захисту прав громадян і підлягають зберіганню протягом 75 років. Є на стелажах архіву і документи тимчасового зберігання.

📄Найбільший відсоток робочого часу йде у працівників комунальної установи на роботу з докуменами на підготовку довідок клієнтам.

Директор трудового архіву з 20-річним стажем Тамара Васільєва розповіла, що за період із 3 січня по 26 квітня цього року вони підготували та видали 622 довідки соціально - правового характеру майбутнім отримувачам пенсій, половина довідок видана за станом здоров’я.

Архівіст Дмитро Головатий підготував для замовника виборку на 10 листах лише із однієї установи.

🗃️Іноді люди приходять у трудовий архів у безвихідних ситуаціях, коли потрібно знайти якесь підтвердження про трудовий стаж з давно неіснуючого підприємства. Декому не вистачає кілька місяців до стажу, тому збережені документи можна назвати порятунком для багатьох людей.

📁Не зайве буде сказати, що кожна видана довідка, яка стосується стажу чи заробітної плати, перевіряється фахівцями відповідних установ.

📂У трудовий архів звертаються не лише зіньківчани, а й громадяни з усієї України, адже багато хто встиг змінити своє місце проживання.

💕І лише добрі слова звучать на адресу працівників архіву від кожного відвідувача, бо тут постійно панують уважне ставлення та доброта. Наталія Ольхова, яка саме прийшла до комунальної установи, дякує працівникам архіву за професіоналізм та компетентність.

🗃️На сьогоднішній день у трудовому архіві налічується 203 архівні фонди.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора