Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Презентація книги "Оскар" харків'янки Людмили Охріменко

Дата: 24.04.2023 18:45
Кількість переглядів: 131

Фото без опису

📚Сьогодні відбулася презентація книги "Оскар" харків'янки Людмили Охріменко.

💕Закохана у життя, енергійна, сповнена сил та енергії - такою пані Людмила постала перед залом.

🖋️Писати почала ще в дитячому віці, вважаючи свою творчість аматорством. Займалася бізнесом, створила кілька успішних компаній, чимало років працювала на державній службі. З 2014 року Людмила Охріменко активно почала волонтерити. Війна та окупація Криму, в якому письменниця прожила 10 років, стали поштовхом до активної творчості та публікацій.

💙💛Творчість пані Людмили розділилася на дві частини: книги про жінок і для жінок та книги про війну. У її творчому доробку три книги на воєнну тематику: "Пригоди мухи в окропі на окупованій території", збірка "Волонтерські історії" та роман "Оскар".

📖Роман "Оскар", написаний про реальні події із життя військового, у 2021 році на Міжнародному конкурсі "Коронація слова" визнаний кращим у номінації "Книги на воєнну тематику".

🗨️Я вперше написала книгу не про себе. Я вперше написала книгу не про жінку, а абсолютно про невідому мені істоту, як мені здавалося на той час... Це була справді таємнича для мене особистість, - розповідає письменниця. - Якщо колись я називала свою творчість аматорством, то зараз розправляю плечі і говорю: ви знаєте, друзі, моя творчість більше не хобі, вітайте мене, я - українська письменниця.

📚Цього року з-під пера Людмили Охріменко світ побачить 5 книг. Одна з них - "Збірка казочок для найменших діточок".

🇺🇦Прибуток від книг Людмила Охріменко віддає родинам загиблих військовослужбовців, родинам захисників, які пропали безвісти, спрямовує на благодійні проєкти.

💙💛Наразі письменниця працює над книгою про дівчат із Азовсталі, які повернулися з полону.

🌷🌿Зі словами вдячності за вагомий внесок у розвиток української культури до Людмили Охріменко звернулися секретар міської ради Олександр Прокопенко та директор Зіньківської публічної бібліотеки імені В.Г. Короленко Наталія Тоцька.

💕Щиро дякуємо, пані Людмило, за можливість поринути у неймовірно цікавий та захоплюючий світ Вашої творчості! Многая літа Вам під мирним українським небом 🇺🇦

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора