Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Робоча зустріч керівництва міської ради з керівництвом ТДВ "Укроліяпродукт" та мешканцями міста

Дата: 24.04.2023 09:08
Кількість переглядів: 61

Фото без опису

Майже щороку до виконавчого комітету Зіньківської міської ради від зіньківців, що мешкають поряд з ТДВ «Укроліяпродукт», надходять звернення щодо забруднення атмосферного повітря внаслідок виробничої діяльності даним підприємством.

На початку квітня цього року на чергове звернення мешканців з приводу діяльності ТДВ «Укроліяпродукт» виконавчий комітет міської ради звернувся до Зіньківського відокремленого підрозділу Державної установи «Полтавський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України" з проханням провести дослідження стану атмосферного повітря в межах санітарної зони підприємства. За висновками даної служби встановлено, що перевищень норм шкідливих викидів в атмосферному повітрі не виявлено.

1️⃣9️⃣ квітня відбулася зустріч секретаря міської ради Олександра Прокопенка, заступника міського голови Геннадія Хорошуна з директором підприємства Олексієм Григоренком, екологом Тетяною Веселою та мешканцями міста.

👉Присутні мали змогу ознайомитися з процесом виробництва продукції та відвідати всі цехи підприємства, а також котельню, яка наймовірніше і є причиною забруднення.

Директор Олексій Григоренко дав вичерпні відповіді на всі запитання зіньківців, а також зазначив, що підприємство працює у відповідності до певних вимог і правил. Численними перевірками контролюючих органів жодного разу недоліків виявлено не було. Зазначив, що готовий іти на зустріч та встановити на підприємстві додатковий захист від викидів, якщо такий десь існує. Наголосив, що все те, що передбачено проектною документацією під час будівництва, встановлено, включаючи очисні циклони на витяжці від котельні.

Керівники міської ради повідомили присутніх про те, що вже відправлено звернення до Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області з проханням провести комплексну перевірку ТДВ «Укроліяпродукт». Про результати перевірки буде повідомлено додатково.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора