Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Відповіді на найпоширеніші запитання жителів Зіньківської громади

Дата: 21.04.2023 18:15
Кількість переглядів: 60

Фото без опису

 

🟢Щодо колективу МКП «Зіньківський комунгосп»🟢

👉Колектив міського комунального підприємства зберігається у повному складі. У разі зміни роботодавця, а також у разі реорганізації (злиття, приєднання, поділу, виділення, перетворення) дія трудового договору працівника продовжується (ст. 36 КЗпП України).

🟢Щодо функціонування підприємства🟢

👉Звернення до Полтавської обласної ради щодо передачі комунального підприємства – лише початковий процедурний етап. Міське комунальне підприємство «Зіньківський комунгосп» до реорганізації працюватиме у звичайному режимі. Після реорганізації - як виробничий підрозділ. Жодних змін по якості надання послуг населення не відчує.

🟢Як працюватиме підприємство по завершенню процедури передачі🟢

👉На базі підприємства діятиме виробничий підрозділ КП ПОР "Полтававодоканал". Оскільки виробничий підрозділ і надалі функціонуватиме на території громади, відповідно податки надходитимуть до бюджету Зіньківської міської територіальної громади. Сума надходжень до бюджету буде більшою, бо середня заробітна плата працівників комунального обласного підприємства «Пролтававодоканал» є вищою ніж працівників міського підприємства.

🟢Щодо матеріальної бази🟢

👉Вся наявна техніка та майно залишаються на території громади і використовуватимуться безпосередньо виробничим підрозділом. Щоб забезпечити якісними комунальними послугами всю територію громади (16 старостатів – 84 населених пункти) матимемо можливість використовувати розвинену та потужну виробничу базу КП ПОР «Полтававодоканал», автотранспортний парк, кваліфікованих фахівців, а також значну складську базу запасних частин. Більше того, обласне підприємство має намір збільшити кількість бригад з обслуговування водопровідних мереж, аби надавати якісні послуги як у місті, так і у селах. А це додаткові робочі місця.

Шановні громадяни, до завершення процедури передачі МКП "Зіньківський комунгосп" споживачі послуг, які надає підприємство, сплачують за діючими тарифами.

Просимо припинити спекуляції та поширення неправдивої і недостовірної інформації. Користуймося офіційними джерелами: https://www.facebook.com/profile.php?id=100056205144441 , https://t.me/DGhN4sD_m5I1N2My , https://www.facebook.com/profile.php?id=100084932551671 , https://zink.gov.ua/ .

🇺🇦Працюємо для Перемоги! Дякуємо ЗСУ!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора