Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Засідання робочої групи по легалізації заробітної плати та зайнятості населення виконавчого комітету Зіньківської міської ради

Дата: 21.04.2023 15:24
Кількість переглядів: 72

Фото без опису

📝Сьогодні відбулося засідання робочої групи по легалізації заробітної плати та зайнятості населення виконавчого комітету Зіньківської міської ради, яке провів заступник міського голови Геннадій Хорошун.

На засідання було запрошено старост Великопавлівського та Тарасівського старостинських округів та фізичних осіб, які надають послуги мобільного харчування. Із запрошених п’яти осіб прибуло троє, за невідомих обставин двоє не з’явилося.

Члени робочої групи поінформували присутніх громадян про можливі негативні наслідки нелегальної праці. Наголосили на дотриманні вимог чинного законодавства щодо законності провадження підприємницької діяльності. Акцентували увагу на обов’язковій наявності дозвільної документації, що регулює відповідний напрям здійснення господарської діяльності. Запропонували у місячний термін легалізувати свою діяльність, щоб діяти в межах вимог чинного законодавства, на що отримали згоду громадян. На двох осіб, які не з’явилися на засідання, прийнято рішення направити матеріали до Державної податкової служби для перевірки законності їх діяльності.

Голова робочої групи Геннадій Хорошун наголосив на необхідності продовжувати здійснювати в умовах воєнного стану в країні моніторинг та інформаційно-роз’яснювальну роботу з керівниками підприємств, установ, організацій, господарств громади усіх форм власності щодо дотримання чинного законодавства про працю, недопущення використання праці найманих працівників без оформлення трудових відносин, ухилення роботодавців від сплати податків, зборів та єдиного внеску при виплаті заробітної плати найманим працівникам.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора