Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Про роботу Зіньківського центру соціальних послуг

Дата: 21.04.2023 14:45
Кількість переглядів: 80

Фото без опису

🧑‍🦳Кількість людей, які потребують стороннього догляду, постійно зростає. Причиною тому є і старіння населення, і погіршення стану здоров’я, і відтік молоді за кордон у пошуках роботи, неможливість повернення додому рідних з тимчасово окупованих територій. У таких випадках люди, які уже не можуть обслуговувати себе самостійно, втративши надію швидко дочекатися дітей, змушені звертатися до Зіньківського центру соціальних послуг за допомогою по обслуговуванню.

🗨У нас уже давно назріла необхідність у збільшенні штату соціальних робітників, - розповідає директор комунальної установи "Зіньківський центр соціальних послуг" Зіньківської міської ради Людмила Косяк, - люди поважного віку один за одним звертаються потурбуватися про них, тож при нормі 10 чоловік у місті та 6 у селі соціальні робітники вже обслуговують на 2-3 чоловііки більше. На сьогоднішній день у відділенні соціальної допомоги вдома обслуговується 301 особа, з яких 4 ВПО.

💕І хоч обов’язки працівників відділення надання соціальної допомоги вдома детально прописані у індивідуальному плані роботи, який враховує ступінь рухової активності підопічного, вони, будучи людьми милосердними, не віднікуються від додаткових навантажень.

🙌Нерідко назустріч проханням соціальних робітників ідуть сільські старости. Так, наприклад, Ставківський староста Володимир Баран для мешканки свого старостату забезпечив миючі препарати, памперси.

Найчастіше соціальні робітники стикаються у своїй роботі із допомогою в самообслуговуванні, придбанні та доставці ліків, продуктів харчування, приготуванні їжі, клопотах на городі, догляду за будинком та подвір’ям, заготівлею продуктів на зиму. А ще вони доставляють до центру одяг для прання (якщо немає пральної машини), для ремонту чи пошиву - взуття та одяг, замовляють послуги перукаря додому, допомагають в оформленні документів та субсидій.

💕Серед кращих соціальних робітників керівництво центру називає Юлію Решетило (Ставкове), Галину Церковну (Власівка), Валентину Гапон ( Проценки), Раїсу Абрамову (Зіньків), Любов Пирлик (Бірки), Євдокію Сарапин (Новоселівка), Світлану Гриценко (Дейкалівка), Ірину Авраменко (Довжик), Тетяну Гриньову (Василе-Устимівка), Марію Орлянкіну (Зіньків), Наталію Бульбах (Зіньків), Ларису Петренко (Зіньків), Ніну Кузьменко (Велика Павлівка) та інших.

💕В Зіньківському ЦСП, окрім послуги догляд вдома, також надаються послуги натуральна допомога, соціальна адаптація, денний догляд, консультування, представництво інтересів, які є відчутною допомогою для понад 1500 осіб з числа вразливих верств населення, серед яких 159 ВПО. До відділення надання соціальних послуг одні приходять попрати речі, інші щось перешити, хтось поспішає до перукаря чи взуттєвика. Проводяться заняття в групах активного довголіття та організація дозвілля.

🪡🧵З ранку до вечора завантажені наданням послуг працівники відділення соціальної роботи. Вони постійно працюють з сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах, а в умовах військового стану, робота фахівців першочергово спрямована на допомогу всім ВПО Зіньківської громади.

🚕Неоціненними є послуги соціального таксі, яке працює при терцентрі, доставляючи хворих до лікарні, інвалідів до відділень Пенсійного фонду, банків. Соціальне таксі поспішає до тих, кому в силу поважного віку важко пересуватися самотужки чи інвалідів.

🗨Усі послуги, - наголошує Людмила Косяк, - у нас безкоштовні. Люди постійно говорять велике спасибі керівництву та депутатському корпусу міської ради за це, адже саме сесія міської ради потурбувалася про малозахищених мешканців Зіньківської громади.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора