A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Туї, ялівці, самшити та ялинки від лісогосподарських філій зазеленіли у ряді громад Полтавщини

Дата: 21.04.2023 13:46
Кількість переглядів: 86

Філії ДП "Ліси України" висаджують нові ліси та  роблять зеленішими території громад. Для цього вони мають власний посадковий матеріал, який вирощують у базових лісових розсадниках.

Цього року на території Полтавської області лісівники вже висадили понад 3 млн саджанців деревних порід, а також озеленили чимало населених пунктів та соціальних закладів, які знаходяться на території громад.

Гадяцьке лісове господарство тісно співпрацює із місцевими громадами та допомагають не лише із забезпеченням населення дровами паливними, створенням затишних місць відпочинку, а й із висадженням зелених насаджень.

  • У Великобудищанській ТГ створили зелений куточок із кущів самшиту та тамариску, навколо знаку із державним прапором, що розташований на перехресті автошляху до міста Гадяч.
  • Гадяцькій ТГ допомогли із саджанцями для озеленення Гадяцького опорного ліцею ім.Лесі Українки, де на території шкільного подвір'я посадили листяні дерева та кущі.
  • У Пирятинській ТГ лісівники висадили туї та ялинки на подвір'ї Пирятинського психоневрологічного будинку-інтернату.
  • У Зіньківській ТГ завдяки лісівникам на території Зіньківського опорного ліцею №1 з'явилися доріжки із самшиту, туй та ялівців.

Озеленення населених пунктів, на прохання громад та за власної ініціативи, лісівники проводять щорічно. Для цього мають відповідну базу, знання й досвід з ведення лісового господарства та роблять населені пункт зеленими та затишними.

 

Пресслужба Слобожанського лісового офісу


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора