A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Відбулося пленарне засідання двадцять сьомої (позачергової) сесії міської ради восьмого скликання

Дата: 18.04.2023 20:15
Кількість переглядів: 131

🖋️Сьогодні під головуванням міського голови Сергія Максименка відбулося пленарне засідання двадцять сьомої (позачергової) сесії міської ради восьмого скликання.

📝Участь в роботі взяли депутати Полтавської обласної ради Василь Воротинцев та Андрій Удовиченко.

🚰Досить напруженим було обговорення питання про передачу МКП «Зіньківський комунгосп» із комунальної власності Зіньківської міської ради у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, та все ж вдалося дійти конструктиву.

🔰Міський голова Сергій Максименко, перший заступник міського голови Інна Авраменко та депутат обласної ради, генеральний директор комунального підприємства "Полтававодоканал" Василь Воротинцев надали вичерпні відповіді на запитання присутніх. Зазначили, що прийняття рішення по даному питанню для нашої громади є вкрай важливим та необхідним. Реалії сьогодення та виклики воєнного часу щодня ставлять нові завдання, тому доводиться визначати ті галузі, питання яких є першочерговими у вирішенні. Одним із основних завдань, яке ставить перед собою керівництво громади є забезпечення людей якісною питною водою та поміркований, виважений тариф, який на сьогодні є ідентичним для Зінькова та КП "Полтававодоканал". Нині є можливість, шляхом приєднання МКП "Зіньківський комунгосп " до обласного комунального підприємства "Полтававодоканал", налагодити у населених пунктах громади питання з водопостачанням та водовідведенням, зокрема, оформити правостановчі та дозвільні документи на видобуток води в селах, розпочати ремонт та реконструкцію водопровідних мереж, організувати збір та вивезення побутових відходів. Комунальне підприємство Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» володіє розвиненою виробничою базою, потужним автотранспортним парком та висококваліфікованими фахівцями, що допоможе разом з працівниками МКП "Зіньківський комунгосп" досягти поставленої мети. Тож маємо надію, що співпраця з КП ПОР «Полтававодоканал» та Полтавською обласною радою буде змістовною та плідною.

✅Депутатський корпус підтримав проєкт рішення щодо внесення змін до єдиного державного реєстру. Йшлося про зміну назви відділу культури, спорту та інформаційного забезпечення виконавчого комітету Зіньківської міської ради.

✅Своїми рішеннями депутати внесли зміни до структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів виконавчого комітету Зіньківської міської ради. Зокрема, зменшили на дві штатні одиниці кількість заступників міського голови.

📸✅Одноголосно було прийнято рішення про визнання таким, що втратило чинність рішення п’ятнадцятої сесії восьмого скликання Зіньківської міської ради від 29 квітня 2022 року "Про заборону проведення фото-, відеозйомки та аудіофіксації сесій міської ради, засідань виконавчого комітету, депутатських комісій та робочих груп". Продовжуємо працювати публічно та прозоро, як це було у довоєнний час.

✅З метою ширшого висвітлення роботи органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, цікавого та корисного з життя жителів громади, депутати підтримали створення відділу інформаційного забезпечення, шляхом виокремлення його зі складу відділу культури та спорту.

📑✅Одноголосно підтримано проєкт рішення та сформовано списки жителів громади, яких згодом буде представлено до нагородження відзнаками Президента України "За оборону України".

📋До сесії міської ради надійшов депутатський запит депутатки Тетяни Друмової, що стосувався звернення жителів вул. Сумської в м. Зіньків щодо проведення ремонту проїжджої частини вулиці від буд.63 до буд.67. Депутати прийняли рішення направити його на розгляд та детальне опрацювання до виконавчого комітету міської ради.

💪Дякуємо Збройним Силам України за можливість працювати на благо життєдіяльності мешканців громади.

🇺🇦Разом до Перемоги!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора