Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

ДВОМІСЯЧНИК БЛАГОУСТРОЮ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ЗІНЬКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 15.04.2023 09:42
Кількість переглядів: 126

Фото без опису

💪🇺🇦Разом, несамовито та героїчно, ми чинимо опір ворогам: хтось на передовій, а хтось в тилу, де кожен має своє завдання...

🌿Триває двомісячник благоустрою на території нашої громади. 💪Завзятість, 🙌цілеспрямованість, 💕любов та небайдужість до рідного краю знаходять втілення у сумлінній праці її жителів і активному бажанні зробити громаду кращою і ошатнішою! А запорукою успіху і процвітання Зіньківщини є її мешканці - працьовиті та наполегливі.

🌱🤝🌱Відрадно, що з початку оголошення двомісячника благоустрою, за роботу активно взялися педагогічні колективи та учні закладів освіти нашої громади. Як результат - доглянуті території, впорядковані квітники, побілені дерева та паркани тощо.

💙💛Керівництво міської ради висловлює щиру подяку за активну участь у проведенні заходів із благоустрою, усім, хто не залишається байдужим до цієї доброї та суспільно-корисної справи, хто знаходить для цього час, докладає власні зусилля для поліпшення чистоти та порядку своїх населених пунктів.

♻️Продовжуємо працювати й надалі💕

🤝🍃Єднаймося, друзі! Тільки в єдності ми отримаємо бажаний результат💙💛

📸P.S. На світлинах - процес і результат роботи педагогічних та учнівських колективів філії "Новоселівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад", філії "Власівська гімназія", Пишненківської та Лютенськобудищанської загальноосвітніх шкіл.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора