A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

"Ні" штучним квітам: чому не варто нести їх на цвинтар

Дата: 13.04.2023 12:10
Кількість переглядів: 41

Чим яскравіше – тим красивіше. Цю «непрописну істину» як взяло з давніх-давен на озброєння, так і до цього часу не піддає сумніву не одне покоління наших громадян, несучи поминального понеділка на кладовища пластикові квіти та вінки, щоб прикрасити ними могили рідних.

Але мине тиждень-другий, уся та краса під весняним сонцем вигорить і будуть букети із кольорового пластику в кращому разі викинуті до сміттєвих баків, а в гіршому – поруч за кілька метрів або у найближчі кущі.

Тож раз по раз звертаються до зіньківчан і влада міста, і ветеранські організації з проханням нести на цвинтар живі квіти, або на місцях поховання обмежитися багаторічними рослинами.

🗨️Постійне нагадування, що у більшості країн подібне не практикується вже дає свій позитивний результат, - каже начальник відділу по благоустрою виконавчого комітету міської ради Володимир Кратенко, - нести штучних прикрас на кладовища стали менше. Люди більше насаджують поруч із могилами тюльпани, півонії, а чи вічнозелені кущі. Головне поминального понеділка не могилку «розфарбувати», а вшанувати добрим словом чи щирою молитвою пам’ять своїх рідних.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора