A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Двомісячник чистоти та благоустрою населених пунктів Зіньківської громади

Дата: 12.04.2023 16:10
Кількість переглядів: 73

🧹🚜Із 24 березня по 24 травня на території Зіньківської територіальної громади проводиться двомісячник чистоти та благоустрою населених пунктів.

До поліпшення стану прибудинкових територій, парків і скверів, дитячих та спортивних майданчиків керівництво міської ради залучило усі відповідні міські служби та закликало долучитися до весняної толоки всіх, хто хоче бачити свій населений пункт, вулицю чи садибу в чистоті та охайності.

📑Серед запланових заходів двомісячника – висадка дерев та розбивка квітників, вивезення сміття, вирубка чагарів та аварійних дерев, розчистка прибережних смуг річки Ташань від сміття, впорядкування парків та скверів, грейдерування вулиць без твердого покриття, висипка вулиць щебенем, поточний ремонт і реконструкція мереж вуличного освітлення і так далі. Чимало із запланованого уже вдалося реалізувати.

До міського штабу із питань організації проведення двомісячника благоустрою увійшли представники усіх старостинських округів, керівники ряду відділів міської ради, депутати. Керівником штабу призначено першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Інну Авраменко.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора