Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Презентація книги Лесі Літвішко «Зіньків та зіньківці у світлинах та нарисах»

Дата: 07.04.2023 15:40
Кількість переглядів: 196

Фото без опису

📚Сьогодні у КЗ «Зіньківська публічна бібліотека імені В.Г. Короленка» відбулася презентація книги Лесі Літвішко «Зіньків та зіньківці у світлинах та нарисах».

💐Міський голова Сергій Максименко вручив подяку Лесі Літвішко за багаторічну сумлінну працю по збереженню краєзнавчої спадщини краю, високий професіоналізм та з нагоди виходу книги «Зіньків та зіньківці у світлинах та нарисах».

📸📑Матеріали до сторінок книги збиралися кілька десятиліть. На підставі архівних документів, спогадів та свідчень жителів міста представлено приклади архітектурного надбання минулого й сучасного, порівняльні зміни вигляду вулиць історичного центру, парків, річки. У книзі вміщено матеріали про знищені історичні пам’ятки міста, охарактеризовано послідовність і значимість встановлення пам’ятників, пам’ятних дощок, знаків. У вигляді уявної подорожі по давньому опису міста подано фотокартину сучасних околиць, дано стислі коментарі до кожного розділу, які пояснюють історичні події та світлини.

💙💛Чимало теплих слів вдячності лунало на адресу Лесі Василівни, яка більшу частину свого життя збирає та наповнює краєзнавче джерело нашої громади, береже його для прийдешніх поколінь.

Авторка подякувала всім, хто упродовж років активно допомагав збирати інформацію та взяв участь у виданні І частини книги.

📝Леся Літвішко продовжує свою краєзнавчу роботу й надалі, працюючи над ІІ частиною книги, мріючи, щоб згодом і вона побачила світ.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора