Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Засідання робочої групи по легалізації заробітної плати та зайнятості населення виконавчого комітету Зіньківської міської ради

Дата: 07.04.2023 14:40
Кількість переглядів: 122

Фото без опису

 

📝Сьогодні відбулося засідання робочої групи по легалізації заробітної плати та зайнятості населення виконавчого комітету Зіньківської міської ради, яке провів заступник міського голови Геннадій Хорошун.

📌Робочу групу по легалізації заробітної плати та зайнятості населення було створено 30 листопада 2021 року. З грудня 2021 року до початку російського воєнного вторгнення на територію нашої держави робочою групою було проведено 6 обстежень (рейдів) з легалізації зайнятості населення, під час яких перевірено 25 фізичних осіб-підприємців, у 4 із них було виявлено 6 неоформлених працівників. За порушення трудового законодавства винних осіб було притягнуто до адміністративної відповідальності. Поряд із тим робочою групою проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота, вживався ряд інших заходів у межах своєї компетенції в питанні попередження таких порушень суб'єктами господарювання.

На жаль, в активну роботу робочої групи свої корективи внесла війна, тому з 24 лютого 2022 року рейди на території громади було призупинено.

👉У 2023 році робоча група відновлює виїзні рейди: обстежує місця здійснення господарської діяльності, перевіряє дотримання суб’єктами господарювання трудового законодавства та здійснення підприємницької діяльності без дозвільних документів, виявляє неоформлених найманих працівників, проводить роз’яснювальну роботу.

📕Так, уже в цьому році проведено перевірку 10 фізичних осіб-підприємців щодо дотримання ними вимог чинного законодавства з питань легалізації заробітної плати.

🔰На засіданні члени робочої групи обговорили результати своєї роботи упродовж грудня 2021 року – лютого 2022 року та питання, що стосувалися суб’єктів господарювання, у яких можливі порушення у частині використання праці без належного оформлення трудових відносин, затвердили план заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення, а також виявлення порушень у сфері трудових правовідносин та території Зіньківської громади на ІІ-й квартал цього року.

🇺🇦В умовах повномасштабної війни надзвичайно важливою є підтримка держави, які всі свої можливості спрямовує на забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України. Сплата податків важлива, як ніколи, тому кожен громадянин нашої держави має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної незалежної економічно сильної держави!

Шановні громадяни, пам’ятаймо, що легальна зайнятість – це не лише соціальна захищеність працівника, а ще й своєчасно сплачені податки до бюджету та підтримка нашої країни! Наближаємо Перемогу разом🇺🇦


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора