Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

До уваги громадян!

Дата: 07.04.2023 11:55
Кількість переглядів: 76

Фото без описуФото без опису

 

🧁🌿Наближається одне з найбільших релігійних свят — Світле Христове Воскресіння (Великдень). Тому служба порятунку «101» звертається до мешканців громади з проханням, не забувати про правила пожежної безпеки під час прийдешнього свята.

‼️Вдома у ході приготування паски та різноманітних святкових страв слід обережно поводитися із газовими та електричними побутовими приладами, аби не призвести до пожежі на кухні.

За традицією в цей день проходять урочисті релігійні заходи, в яких бере участь велика кількість людей. У день святкування Великодня велика кількість віруючих збирається в храмах. Під час літургій священнослужителі та віряни використовують у приміщеннях відкритий вогонь, що робить свято потенційно небезпечним з точки зору пожежної безпеки.

👉Проявляйте особливу пильність та обережність при використанні свічок - тримаючи свічку в руках, слідкуйте за тим, щоб вогонь не потрапив на власні або чужі речі, які можуть миттєво спалахнути. ‼️Під час освячення паски, подбайте про те, аби запалена свічка не торкалась поліетилену або кошика.

‼️Ознайомтесь із планом евакуації на випадок виникнення пожежі та місць розміщення первинних засобів пожежогасіння (вогнегасників, пожежних щитів, води тощо).

‼️Прослідкуйте, щоб діти перебували під наглядом дорослих та не бавилися з вогнем.

🕯️Встановлюючи свічки і лампадки вдома, подбайте, щоб поруч з ними не було легкозаймистих матеріалів (штор, святкових декорацій тощо) та не залишайте їх запаленими без нагляду.

🚒☎️У разі виникнення пожежі телефонуйте – 1️⃣0️⃣1️⃣!

Полтавське РУ ГУ ДСНС України у Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора