Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Тренінг на тему: «Територія безпеки: інтеграція захисту та гуманітарні стандарти в системі цивільного захисту громади»

Дата: 05.04.2023 14:05
Кількість переглядів: 115

Фото без опису

🖋️В умовах війни Благодійна організація «Благодійного фонду «Право на захист» у складі Консорціуму зі зниження ризиків, спільно з неурядовою організацією ACTED та IMPACT, за підтримки Європейського Союзу, реалізовує освітній проєкт «Посилення цивільного захисту та готовності до ескалації конфлікту в Україні».

🧑‍🏫В рамках вищезазначеного проєкту, упродовж 30 – 31 березня представниками Благодійної організації у Зіньківській громаді для представників відділу соціального захисту, сектору з питань цивільного захисту та оборони, відділу «Служба у справах дітей та сім’ї», мобільної команди Гуманітарної організації INTERSOS було проведено тренінг на тему: «Територія безпеки: інтеграція захисту та гуманітарні стандарти в системі цивільного захисту громади». 👉Тренінг був присвячений підвищенню обізнаності про міжнародне гуманітарне право/стандарти захисту та з урахуванням потреб уразливих груп, включаючи людей з обмеженими можливостями, людей похилого віку, людей з обмеженими можливостями пересування, жінок, дітей, тощо.

📚Учасники познайомилися з діяльністю БФ «Право на захист» та їх партнерів, концептуальними засадами побудови цивільного захисту в громаді, а також основними гуманітарними та міжнародними стандартами захисту. Виконували практичні завдання, визначали необхідні інструменти та засоби для забезпечення захисту населення, у тому числі його вразливих категорій.

📝Як підсумок, усі учасники одержали відповідні сертифікати.

🤝Щиро дякуємо представникам Благодійної організації «Благодійного фонду «Право на захист» за цікаві та корисні знання. Разом до перемоги🇺🇦

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора