Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Інформація про результати конкурсного відбору оператора електронного майданчика з продажу земельних ділянок комунальної власності або передачі їх у користування на конкурентних засадах (на земельних торгах)

Дата: 05.04.2023 13:54
Кількість переглядів: 180

Фото без опису

 

4 квітня 2023 року о 10:00 у приміщенні виконавчого комітету Зіньківської міської ради за адресою: вул. Воздвиженська, 40 м. Зіньків Полтавського району Полтавської області відбулось засідання робочої групи для проведення конкурсного відбору оператора електронного майданчика з продажу земельних ділянок комунальної власності або передачі їх у користування на конкурентних засадах (на земельних торгах) із застосуванням електронної системи «ProZorro. Продажі».

Відповідно до Положення про порядок проведення конкурсного відбору оператора електронного майданчика з продажу земельних ділянок комунальної власності або передачі їх у користування на конкурентних засадах (на земельних торгах) із застосуванням електронної системи «ProZorro. Продажі», робоча група повідомляє наступне: у зв’язку з відсутністю учасників конкурсу (не надійшло жодної конкурсної документації), конкурсний відбір оператора електронного майданчика з продажу земельних ділянок комунальної власності або передачі їх у користування на конкурентних засадах (на земельних торгах) із застосуванням електронної системи «ProZorro. Продажі» вважати таким, що не відбувся.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора