Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Щодо оформлення заяв на виплату грошової допомоги від Червоного Хреста України

Дата: 02.03.2023 15:19
Кількість переглядів: 100

Фото без опису

🔵Станом на 28 лютого отримано 10 тисяч заяв від ветеранів з інвалідністю внаслідок війни І або ІІ групи на виплату грошової допомоги від Червоного Хреста України.

🟡Надалі, за умовами проєкту, можливість подачі заяв в електронній формі тимчасово призупиняється задля проведення моніторингу якості надання послуги, завершення процесу виплати коштів на банківські картки заявникам та удосконалення технічних процесів.

👉Якщо Ви не встигли подати заяву – не засмучуйтесь. Невдовзі розпочнеться другий етап оформлення заяв для наступних 15 тисяч заявників. Дізнайтесь завчасно про міжнародний номер свого банківського рахунку (IBAN) та оформіть електронний підпис.

🔵Так, ми запускатимемо дану послугу кількома етапами, щоб Ви мали час на уточнення документів, а ми – на варифікацію даних з реєстрів.

🟡Про початок наступного етапу подачі заяв на виплату грошової допомоги від Червоного Хреста України буде повідомлено на інформаційних ресурсах Мінветеранів.

📌Нагадуємо, що подача заяви на отримання грошової допомоги – безкоштовна та заповнюється отримувачем самостійно. Не передавайте свої особисті дані третім особам!

📲Більш детальніше про проект за посиланням: https://bit.ly/3YSUf9h

За інформацією Міністерства у справах ветеранів України


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора