Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

365 днів незламності...

Дата: 24.02.2023 09:25
Кількість переглядів: 138

Фото без опису

24 лютого 2022 року… Цей трагічний день змінив мирне життя кожного з нас, розділивши його на «до» і «після» повномасштабного нападу ворожої росії на Україну.

🇺🇦Минає рік запеклої боротьби, рік важких днів і ночей, рік болючих втрат. Та водночас – це рік сили, хоробрості, звитяги, рік героїзму, незламності та величі нашого народу, які побачив увесь світ!

🇺🇦Дякуємо Збройним Силам України за можливість бути вдома, працювати, навчатися, жити. Дякуємо за кожен світанок і за кожен вечір. Дякуємо за незламність та мужність, сміливість та стійкість.

🕯Вічна пам'ять нашим воїнам, які віддали життя виборюючи Мир і Перемогу Батьківщині🇺🇦 Вічна пам’ять і слава нашим землякам-Героям: Юрію Берлізову, Антону Бутенку, Дмитру Буту, Юрію Затворницькому, Руслану Каптану, Віталію Карасю, Станіславу Кратнову, Віталію Кузьменку, Євгенію Кулику, Сергію Марьєнкову, Івану Матвієвському, Вадиму Мирінцю, Сергію Міщенку, Вадиму Панову, Миколі Ряскову, Віталію Стаську, Вадиму Харченку, Сергію Чирці, Сергію Шатраві, які загинули захищаючи Україну.

💪 Віримо в Збройні Сили України! Вистоїмо та неодмінно переможемо! 💙💛

Міський голова Сергій Максименко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора