Громада попрощалася із Героєм Сергієм Марьєнковим
Сьогодні у селі Новоселівка нашої громади відбулося прощання з Героєм, який віддав своє життя, захищаючи нашу землю від ворожої російської навали – Марьєнковим Сергієм Сергійовичем. Обірвалося життя справжнього патріота, надзвичайної і світлої людини, воїна, який сумлінно виконував свій громадянський і військовий обов’язок, виявив стійкість і мужність у цій безжальній боротьбі.
У Свято-Успенському соборі Православної Церкви України у Полтаві відбулася заупокійна молитва за нашим Героєм.
«Живим» коридором, стоячи на колінах із квітами у руках та сльозами на очах, зустрічали Сергія рідні, друзі, знайомі, односельці, побратими, жителі сіл Шилівка, Дейкалівка та Новоселівка...
У пам’яті всіх, хто знав Сергія Марьєнкова, він назавжди залишиться веселим, життєрадісним, щирим, справжнім патріотом та... назавжди 26-річним Героєм. Своїм життям він захищав нас, українців, та наше майбутнє. Не дожив, не долюбив, не домріяв… Страшна війна забирає найкращих… Не можливо передати біль і розпач через непоправну втрату.
Схиляємо голови у глибокій скорботі та сумуємо разом з родиною Героя. Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять відважному сину українського народу, мужньому захиснику та справжньому патріоту України
Похоронили Героя з військовими почестями на кладовищі його рідного села.
Ніколи не пробачимо. Ніколи не забудемо. Царство небесне, вічна, світла пам’ять та безмежна слава Герою. Спочивай з Богом, наш Захиснику…