A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Вічна пам'ять Герою...

Дата: 16.02.2023 09:09
Кількість переглядів: 143

Кожна трагічна звістка з фронту все більшим болем відгукується у наших серцях…

Знову Зіньківщина зазнала непоправної втрати – 12 лютого цього року в Бахмутському районі Донецької області, внаслідок прицільно-мінометного вогню противника, виконуючи свій військовий обов’язок загинув снайпер взводу снайперів, старший солдат, наш земляк, житель с. Новоселівка Марьєнков Сергій Сергійович.

Народився Сергій 15 серпня 1996 року у Новоселівці. У 2011 році закінчив 9 класів Новоселівської загальноосвітньої школи. Два роки навчався у Шишацькій гімназії. У 2013 році вступив до Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка на економічний факультет. У 2019 році проходив війському службу в 406 окремій артилерійській бригаді у м. Миколаєві. З перших днів війни став на захист Батьківщини.

➖Сергій був добрим, щирим, надійним… Це ясне сонечко нашого села. До цих пір не віриться, що його більше немає… У наших спогадах він назавжди залишиться відважним Героєм та прикладом для майбутніх поколінь, - говорять у старостаті.

Важко сприймати смерть наших захисників. Ще важче знайти слова втіхи і підтримки. Висловлюємо щирі співчуття батькам Ірині Михайлівні та Сергію Олександровичу, сестрі Вікторії Сергіївні, всім рідним та близьким Сергія Сергійовича. Це невимовний біль та непоправна втрата, яку не пробачимо окупанту і ніколи не забудемо.

Нехай добрий, світлий спомин про Сергія стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав, любив і шанував його.

🕯️🇺🇦Світла пам’ять та безмежна вдячність Герою за вірність Батьківщині навіки залишиться у наших серцях…

Про дату та час поховання Сергія Сергійовича Марьєнкова буде повідомлено додатково.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора