A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Дбаємо про жителів громади! Наближаємо Перемогу разом!

Дата: 07.02.2023 17:02
Кількість переглядів: 151

🖋️Сьогодні з робочим візитом до нашої громади завітали голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та депутат обласної ради Василь Воротинцев.

🔰Відвідали дитячий будинок-інтернат імені О.В. Синяговського, ліцей імені М.К. Зерова, спеціалізована дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву імені В.П. Літвішка та комунальну спортивну споруду стадіон «Старт».

➖ Особлива увага до людей і, тим паче, дітей з інвалідністю. Усі ми – рівні. Кожен – важливий. Діти – пріоритет завжди і, тим більше, у час війни. Тому дитячий будинок-інтернат з обласного бюджету буде профінансовано на 100%, - зазначив на своїй facebook-сторінці Олександр Біленький.

🏫Улітку 2022 року страшна негода пошкодила дах будівлі ліцею імені М.К. Зерова. Міцне плече підтримки нам підставили народний депутат України Олег Кулініч, начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін та голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький. Завдяки спільним зусиллям вдалося відремонтувати покрівлю. На що з обласного бюджету було залучено майже 7 млн грн, ще майже 2 млн грн – кошти громади.

➖ Стадіон «Старт» задає рівень і як стадіон, і як спорткомплекс. Зіньків має всі шанси стати головним спортивним центром Полтавщини, - зазначив голова обласної ради.

🤝В ході робочої зустрічі керівники обласної та міської рад обговорили деталі подальшої реконструкції стадіону «Старт» та окреслили плани на майбутнє.

🇺🇦 Дбаємо про жителів громади! Наближаємо Перемогу разом!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора