Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

УВАГА: грошова допомога переселенцям Зіньківської громади

Дата: 07.02.2023 12:45
Кількість переглядів: 110

Фото без опису

📝У Зінькові, за адресою: вул. Воздвиженська, 40, у приміщенні міської ради, 🗓️ в п'ятницю, 1️⃣0️⃣ лютого, 🕰️ з 1️⃣0️⃣:0️⃣0️⃣ до 1️⃣5️⃣:0️⃣0️⃣ працюватиме мобільна бригада Благодійного фонду “Право на захист” зі збору даних на отримання фінансової допомоги переселенцям від УВКБ ООН, саме: 2220 грн щомісячно на особу протягом 3-х місяців!

✍️Подати заявку можуть вразливі ВПО, постраждалі від воєнних дій (наприклад: близький родич отримав ушкодження впродовж військової служби), а також ті, хто повернувся до свого постійного місця проживання (зокрема, з-за кордону) та має певні категорії вразливостей. Наприклад:

📌родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);

📌родина, яку очолює одна/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією чи кількома дітьми віком до 18 років;

📌родина з однією або кількома особами з особливими потребами (інвалідність, хронічні захворювання тощо);

📌прийомні сім'ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

‼️Не зможуть зареєструватися тільки ті родини, що вже отримували грошову допомогу від міжнародних організацій або якщо місячний дохід на кожного члена родини більший, ніж 5400 гривень.

❓Маєте питання - пишіть нам у телеграм-канал https://t.me/IDPhelp.

👉Детальна інформація щодо отримання грошової допомоги від УВКБ ООН через офіси БФ «Право на захист» на офіційному сайті https://bit.ly/3Tgnpx5.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора