A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Волонтерська робота у нашій громаді не зупиняється ні на мить

Дата: 07.02.2023 09:36
Кількість переглядів: 87

🥐🥟У Дейкалівському, Новоселівському, Лютенськобудищанському та Першотравневому старостинських округах нашої громади кипить робота по приготуванню смаколиків та виготовленню окопних свічок для військовослужбовців Збройних Сил України🇺🇦 Працівники сільських будинків культури та клубів, старостів, учасники художньої самодіяльності, внутрішньо переміщені особи, небайдужі жителі беруть активну участь у благородній справі, в тилу наближаючи Перемогу.

🏡У с.Шенгаріївка Першотравневого старостату завідуюча сільського клубу Лідія Гарбуз у себе вдома організувала волонтерський пункт, де місцеві господині збираються і готують голубці, плов, випікають булочки тощо.

➖З однодумцями працювати легко. У нас всі займаються своєю справою. І в кожного вона по-своєму важлива. Спочатку я організувала добру справу в нашому селі. Про це почули й господині з сусідніх сіл, зокрема, Першотравневого, Кілочок, Великої Пожарні, Пасядів, Дубівки та із задоволенням приєдналися до нас. Перейнявши наш досвід, Галина Храпач із Першотравневого та Наталія Гуслиста із Пасядів організували збір продуктів харчування у своїх селах. Почувши, що в місті збираються відправляти чергову партію гуманітарної допомоги, ми оперативно активізовуємось, зідзвонюємось та домовляємося про місця збору. Разом із чоловіком робимо об’їзд вищезазначених сіл, збираємо всі смаколики та продукти харчування у місцевих господинь. Завантаживши повен автомобіль, веземо це все в місто, звідкіля потім гуманітарну допомогу відправляють у місця проведення бойових дій, - розповідає Лідія Гарбуз.

💪 ➖ Наші вміння – наша зброя! Зараз однаково важливо і воювати, і волонтерити, - говорять господині с.Дейкалівка. У цьому старостаті активно налагоджений процес ліплення вареників. Так, 28 січня у Дейкалівському сільському будинку культури місцеві активістки наліпили 🥟1100 вареників із капустою та картоплею.

Перейнявши досвід Ставківського старостату, у Новоселівці почали робити окопні свічки для наших захисників, а в Лютенських Будищах, за ініціативи старости села Михайла Білика та директора школи Наталії Таран – виготовляють голубці, сир, збирають консервацію тощо.

🚚Минулого тижня, завдяки невтомним господиням наших старостатів та небайдужим активістам, нам вдалося відправити гуманітарної допомоги для захисників, які знаходяться у Бахмуті та Соледарі, для поранених, які перебувають в госпіталях Дніпра та Павлограда.

🇺🇦Волонтерська робота у нашій громаді не зупиняється ні на мить. 🤝Щиро дякуємо всім, хто долучається до доброї справи. Дбаємо про наші Збройні Сили України! Віримо у Перемогу та наближаємо її разом!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора