A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Відбувся семінар на тему: «Діяльність закладів культури у воєнний час – збереження культурної спадщини та обмін досвідом роботи сільських клубних закладів»

Дата: 01.02.2023 17:03
Кількість переглядів: 71

📑Сьогодні в комунальному закладі «Зіньківський міський будинок культури» відбувся семінар на тему: «Діяльність закладів культури у воєнний час – збереження культурної спадщини та обмін досвідом роботи сільських клубних закладів».

У семінарі взяли участь директори сільських будинків культури, завідуючі сільськими клубами, художні керівники та керівники аматорських колективів Зіньківської громади.

📝Директор Бірківського сільського будинку культури Тетяна Пащенко, завідувачки Дубівського сільського клубу Надія Луценко, Ставківського сільського клубу Лідія Півньова, Саранчівкого сільського клубу Ольга Шабаєва звітували про культурно-освітню роботу, ділились досвідом з колегами.

Начальник відділу культури, спорту та інформаційного забезпечення виконавчого комітету Зіньківської міської ради Людмила Кімлик-Яроха проаналізувала творчу та культурно-мистецьку діяльність у громаді, клубних закладах, спільній роботі працівників культури. Нагородила переможців обласних-оглядів конкурсів.

По питаннях: «Ведення документації. Звітність та облік роботи. Підбиття підсумків роботи відповідно до здачі річних статистичних звітів 2022 року» виступила провідний методист Валентина Губа.

📊Ознайомила з рейтингом участі клубних установ Зіньківської громади в обласних, міських заходах та підвела підсумки спільної культурно-освітньої роботи в 2022 році режисер театралізованих заходів та свят Тетяна Лебедєва.

Про перспективи та шляхи розвитку аматорської творчості в умовах сьогодення для подальшої прогресивної роботи клубних закладів, підготовку та проведення державних свят, спільних культурно-освітніх заходів у 2023 році доповіла художній керівник Людмила Нікішина.

Учасники семінару переглянули відеоролики переможців обласного огляду-конкурсу, присвяченого 300-річчю від дня народження українського генія, філософа, педагога, поета Григорія Сковороди.

Підвела підсумки семінару директор комунального закладу «Зіньківський міський будинок культури» Тамара Дощенко.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора