A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Підписали Меморандум про співробітництво

Дата: 31.01.2023 16:30
Кількість переглядів: 113

📑🖋️Сьогодні між КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Зіньківської міської ради, відділом освіти та молоді виконавчого комітету Зіньківської міської ради й гуманітарною некомерційною організацією INTERSOS було підписано Меморандум про співробітництво.

📝Відповідно до Меморандуму планується провести ремонт санвузлів у КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» (придбання та встановлення бойлерів, умивальників, змішувачів). Передбачено капремонт загальноосвітньої школи І ступеня – дошкільного навчального закладу Дейкалівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (с. Новоселівка), а саме: придбання та заміна вікон з облаштуванням віконних укосів, ремонт опалення та заміна радіаторів на ІІ поверсі, облаштування їдальні (придбання та монтаж бойлера, змішувачів, гусака, сифонів).

👉Сторони обговорили деталі подальшої співпраці у створенні належних умов для потреб внутрішньо переміщених осіб та жителів нашої громади. Зі слів представників даної організації, ремонтні роботи буде проведено у найкоротший термін.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора