A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Про сприяння у реалізації спільного міжнародного проєкту, спрямованого на захист та безпеку населення

Дата: 30.01.2023 09:23
Кількість переглядів: 192

Громадська організація "Асоціація саперів України" (https://www.uda.org.ua) активно працює на всій території України задля підвищення безпекової складової цивільного населення. З 2019 року наша організація реалізовє гуманітарні проєкти у сфері протимінної діяльності та дій цивільного населення під час обстрілів, зокрема, навчаємо населення правилам безпечної поведінки. Наразі, наша діяльність охоплює майже всі регіони нашоїкраїни щодо інформування населення з безпекової поведінки під час збройного конфлікту і мінної безпеки.

На сьогодні Асоціація, в рамках реалізації спільного з Державним департаментом США та посольством США в Україні проєкту - "Навчальні курси з безпеки життя для К-12", проводить інформування на підприємствах, серед викладацького складу навчальних закладів, лідерів громад та інших верств населення.

Окрім проведення інструкторами живих сесій по регіонам України, створена онлайн Навчальна платформа (https://uda-training.org.ua), яка дає змогу поінформувати більшу кількість населення про безпечну поведінку під час повітряної тривоги, раптовому обстрілі, евакуації, вияленні вибузонебезпечних предметів тощо.

Перевагами Навчальної платформи є:

  • безкоштовний доступ до всіх матеріалів платформи;
  • дистанційне навчання - будь-де і у бідь-який час;
  • можливість навчатися як на комп'ютері, так і на смартфоні;
  • сучасний інтерфейс, зручна навігація, структурований контент, тести та відео-матеріали, є відео-інструкція з користування платформою, що забезпечить навчання населення будь-якого віку;
  • можливість отримати сертифікат про проходження курсів.

 

Голова правління ГО "Асоціація саперів України" Тимур Пістрюга


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора