A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 27.01.2023 16:07
Кількість переглядів: 60

📕📝27 січня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, на якому було розглянуто 28 питань порядку денного.

📊Присутні заслухали звіт начальника фінансового управління виконавчого комітету Зіньківської міської ради Світлани Слинько про виконання показників бюджету Зіньківської громади за 2022 рік.

📑Про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до міської ради упродовж минулого року та про план роботи виконавчого комітету Зіньківської міської ради на 2023 рік інформувала керуюча справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Галина Перехрест.

🖋️Начальник відділу соціального захисту Віктор Півень та начальник відділу культури, спорту та інформаційного забезпечення Людмила Кімлик-Яроха виступили з питанням створення належних умов проживання та забезпечення продуктовими наборами, засобами гігієни та іншими предметами, що необхідні для життєдіяльності внутрішньо переміщених осіб на території громади тощо.

🙌Про підсумки роботи комісії з питань захисту прав дитини при виконанні виконавчого комітету міської ради за 2022 рік інформувала начальник відділу «Служба у справах дітей та сім’ї» Наталія Рись.

👉Члени виконкому прийняли рішення по схваленню:

📌надання статусу «дитини-сироти» дітям, що позбавлені батьківського піклування;

📌встановлення опіки над дітьми, позбавленими батьківського піклування тощо;

📌затвердження переліку об’єктів та видів оплачуваних суспільно корисних робіт, безоплатних та оплачуваних громадських робіт на території громади у 2023 році тощо;

📌надання одноразової матеріальної допомоги родинам загиблих військовослужбовців Збройних Сил України, членам сімей мобілізованих до лав Збройних Сил України та Національної гвардії України, а також на лікування жителям громади. Зокрема, загальна сума допомоги становить 436 тис.грн., з них – 55 заявникам сімей мобілізованих жителів громади 275 тис.грн., на лікування 40 осіб – 136 тис.грн., на поховання загиблого воїна ЗСУ – 25 тис.грн.

У «Різному» міський голова Сергій Максименко доповів про ситуацію із дефіцитом електропостачання на території нашої громади.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора