Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Щира подяка всім, хто кує перемогу на своєму фронті

Дата: 23.01.2023 16:35
Кількість переглядів: 10464

Фото без опису

Нині доля України в руках військовослужбовців Збройних Сил України, адже саме на їхніх плечах лежить найбільший тягар відповідальності за долю української держави та захист її територіальної цілісності. Проте потужність нашої армії залежить також і від допомоги тилу.

🥟Майже з перших днів війни у селі Ставкове Зіньківської громади для військових Збройних Сил України почали активно займатися ліпленням вареників.

🥟Відрадно, що цей досвід перейняли й місцеві господині та господині із числа внутрішньо переміщених осіб Лютенськобудищанського та Тарасівського старостинських округів.

➖Сьогодні ми всі працюємо на підтримку Збройних Сил України для нашої Перемоги. Пишаємося тим, що поруч із нами живуть люди з добрим і чуйним серцем, «золотими» руками, завжди готові прийти на допомогу. Навіть попри перебої зі світлом, вони продовжують невтомно трудитися. Наші люди – неймовірно сильні та мужні, - з гордістю говорять старости Лютенськобудищанського старостату Михайло Білик та Тарасівського старостату Олена Ващук.

🥔🧅Небайдужі жителі цих старостатів, приватні підприємці всіляко допомагали та продовжують допомагати необхідними продуктами для виготовлення вареників, а господині вкладають у кожен виріб любов і частинку своєї душі.

➖Війна застала всіх нас зненацька, але ми швидко змогли опанувати себе та налаштуватися на активну роботу. Тільки разом, згуртовано, об’єднавшись, ми вистоїмо і переможемо. Хочеться віддячити наших мужніх захисників і передати їм частинку дому, у вигляді вареничків, - діляться господині.

🤝Щиро дякуємо всім, хто кує перемогу на своїх фронтах, за вашу підтримку, небайдужість, за те, що при першій потребі ви неодмінно відгукуєтеся та посильно допомагаєте не лише внутрішньо переміщеним особам, а й усім українським військовослужбовцям. 💪Ми вистоїмо! Разом до Перемоги🇺🇦

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора