Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Перейменування вулиць у Зіньківській громаді відтерміновується

Дата: 06.01.2023 08:32
Кількість переглядів: 362

Фото без опису

4️⃣ січня відбулося третє засідання комісії із вивчення питання та внесення пропозицій по перейменуванню вулиць та провулків нашої громади.

📃Відповідно до звернення ГО «Декомунізіція.Україна», комісією визначено, що в населених пунктах територіальної громади налічується 49 вулиць та провулків, які носять назви, пов’язані з державою-агресором, імперськими та радянськими ідеологами.

Через заборону проведення громадських зібрань в умовах воєнного стану, з 4 по 18 листопада було проведено опитування громадян (через платформу Е-ДЕМ на сайті Зіньківської громади, електрону пошту, за телефоном, письмово) щодо доцільності перейменування вулиць та провулків. Участь в опитуванні через платформу е-ДЕМ взяло 15 осіб, 14 з них проголосували «ЗА» перейменування, 26 мешканців вулиці Ватутіна письмово звернулися із пропозицією нової назви вулиці.

Упродовж 13 – 27 грудня, за допомогою тих самих засобів комунікації, проводилось опитування мешканців громади щодо внесення пропозицій нових назв вулиць та провулків. У внесенні пропозицій взяло участь лише 72 мешканці громади.

У зв’язку з низькою активністю мешканців територіальної громади у процесі опитування та внесення пропозицій щодо перейменування вулиць та провулків, комісія вирішила відтермінувати перейменування вулиць та провулків до закінчення дії воєнного стану.

Голова комісії, секретар міської ради Олександр Прокопенко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора