Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Шановні жителі громади, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС!

Дата: 14.12.2022 09:09
Кількість переглядів: 122

Фото без опису

 

В історії України є чимало скорботних спогадів, що пронизують серце гострим болем. Один із них – аварія на Чорнобильській атомній електростанції.

Минуло 3️⃣6️⃣ років від дня великого і незгасаючого лиха – Чорнобильської катастрофи, яка одразу набула глобального характеру. Чорнобиль залишив незагоєну рану на землі України і в серці її народу.

Так судилося, що саме ліквідатори першими взяли на себе цей хрест – приборкання радіаційної стихії, щоб ціною свого життя і здоров’я захистити рідну землю і весь народ.

Низький уклін усім ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, які не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якнайшвидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків цієї катастрофи.

🕯️Світла пам’ять тим, хто відвівши від нас «пекельний атом», відійшов за межу вічності. Нехай ніколи в пам’яті людства не зітреться їх неоціненний подвиг задля життя на Землі!

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції, зичу вам і вашим рідним здоров’я, терпіння, щастя, шани і щирої поваги від людей та держави! Хай завжди у ваших оселях панує радість, любов та благополуччя, а наші діти, онуки та правнуки ніколи не знатимуть подібного лиха.

З повагою – міський голова

Сергій Максименко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора