A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Шановні жителі Зіньківської громади!

Дата: 13.12.2022 09:41
Кількість переглядів: 183

 

📃🖋Нещодавно відбулося засідання комісії з вивчення питання та внесення пропозицій щодо перейменування вулиць та провулків.

👉Комісія взяла до уваги те, що з 4️⃣ по 1️⃣8️⃣ листопада було проведено опитування мешканців громади: чи на часі перейменування вулиць та провулків?

📌Опитування проводилось через платформу е-ДЕМ, електронну пошту zinkiv.mr.org@ukr.net та за телефоном 050-405-34-83.

👉Переважна більшість мешканців, які взяли участь в опитуванні, проголосували «За» перейменування вулиць, назви яких підлягають «дерусифікації/декомунізації». Також почали вносити пропозиції нових назв.

📑У зв’язку з воєнним станом громадські обговорення та зібрання людей заборонені, тому наступним етапом з 1️⃣3️⃣ по 2️⃣7️⃣ грудня комісія пропонує провести опитування мешканців громади щодо нових назв вулиць та провулків. Для цього у всіх мешканців громади є можливість внести свої пропозиції через:

🖇1. Електронну пошту zinkiv.mr.org@ukr.net.

🖇2. Письмове колективне чи особисте звернення.

🖇3. За телефоном: 050-405-34-83.

🖇4. Через платформу е-ДЕМ на сайті громади.

‼️Для мешканців, які мають бажання та можливість використати платформу е-ДЕМ для обговорення даного питання потрібно:

📌1. Ввійти на сайт «Зіньківська громада».

📌2. У лівій колонці головної сторінки перейти на платформу «е-ДЕМ Консультації з громадськістю».

📌3. Авторизуватися із використанням одного з інструментів:BankID, MobileID та кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

📌4. У коментарях запропонувати свій варіант нової назви вулиці в форматі: населений пункт, назва вулиці, Ваш варіант.

👆👆👆Важливо: е-ДЕМ платформа розроблена міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа», яка гарантує, що персональні дані користувачів, отримані під час реєстрації «не підлягають передачі третім особам та/або розголошенню будь-яким іншим способом та використовуються виключно для ідентифікації користувача платформи е-ДЕМ» (виписка з Меморандуму).

👇У таблиці нижче наводимо перелік вулиць та провулків по кожному населеному пункту, які підлягають «дерусифікації/декомунізації», з варіантами нової назви, які вже отримані від населення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора