Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Вічна пам'ять Герою...

Дата: 07.12.2022 15:39
Кількість переглядів: 201

Фото без опису

Болюча, сумна звістка знову облетіла нашу громаду…

2️⃣ грудня цього року від отриманих поранень не сумісних із життям, під час участі в бойових діях та забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки та оборони , відсічі й стримуванні збройної агресії, у Луганській області загинув механік-водій парашутно-десантного батальйону, солдат, наш земляк Шатрава Сергій Вікторович.

Народився Сергій Шатрава 7 грудня 1981 р. у м. Зіньків. Закінчив Зіньківську спеціалізовану школу №1. Здобув професію водія у професійно-технічному училищі №41 рідного міста.

➖Серьожа мав «золоті» руки та добре, щире серце. За своє коротке життя пізнав чимало болей та страждань… Рано втратив батьків, - розповідає сестра воїна Алла Костик.

17 травня цього року призваний на військову службу.

Сьогодні йому виповнився б лише 41 рік… Ризикуючи власним життям, Сергій захищав територіальну цілісність і суверенітет України, оберігав наше мирне небо, віддавши своє життя за кращу долю майбутніх поколінь.

Висловлюємо найщиріші співчуття сестрі Аллі Олександрівні, брату Миколі Вікторовичу, всім рідним і близьким Сергія Вікторовича… Нехай Господь допоможе вам пережити біль непоправної втрати…

Герої не вмирають… Вони покидають поле бою на землі і ангелами у складі небесного війська оберігають рідну землю та свій народ.

🕯️Вічна, світла пам’ять і шана Сергію Вікторовичу Шатраві… Царство Небесне і вічний спокій…

☦️Про день, час і місце прощання із Сергієм Вікторовичем Шатравою буде повідомлено додатково.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора