A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Проведено захід для внутрішньо переміщених осіб та жителів громади

Дата: 05.12.2022 11:19
Кількість переглядів: 76

🙌За сприяння чеської гуманітарної організації «Людина в біді» та фінансування Європейського Союзу, 3️⃣ грудня цього року на території Зіньківської громади громадською організацією «ДП Центр – Полтава» проведено захід для внутрішньо переміщених осіб та жителів громади.

📌Організаторами заходу було охоплено три вікових категорії населення громади.

👉Усі дорослі взяли участь у групових заняттях з психологічної підтримки, ознайомилися з методами самоконтролю в стресових ситуаціях, практикували вправи на стабілізацію емоційного стану та з захопленням брали участь в арт-терапії.

👫Для підлітків була проведена квест-гра, де вони неформально спілкувалися в колі однолітків та мали змогу відчути підтримку, проявити себе. Усі завдання полягали в тому, щоб навчитися протистояти впливу стресів. Більше за все дітям сподобалося малювати неоновими фарбами на шоппер-сумках, які вони отримали в подарунок.

✨Дітей розважали улюблені герої мультфільмів, які спільно з дітками занурювалися у світ фантазій та творчості. Усі разом грали в розвиваючі ігри, малювали, виконували завдання.

💙💛У всіх групах панувала спокійна, дружелюбна, тепла атмосфера, яка закріплювалася чашечкою чаю та солодощами.

🤝Щира подяка організаторам заходу ГО «Людина в біді», ГО «ДП Центр – Полтава», колективу Зіньківського опорного ліцею №1, на базі якого проходив захід, та відділу освіти виконавчого комітету Зіньківської міської ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора