Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 30.11.2022 16:48
Кількість переглядів: 172

Фото без опису

📕📝2️⃣9️⃣ листопада відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, на якому було розглянуто 17 питань порядку денного.

📑 Присутні заслухали інформацію начальника фінансового управління Світлани Слинько про виконання показників бюджету Зіньківської громади за 9 місяців 2022 року.

👉Члени виконкому одноголосно прийняли рішення про:

📌внесення змін до рішення №164 від 29.08.2022 року «Про перерозподіл коштів резервного фонду бюджету Зіньківської громади»;

📌надання матеріальної допомоги родинам загиблих військовослужбовців Збройних Сил України, а також на лікування та поховання жителям громади;

📌затвердження плану заходів із створення безбар’єрного простору на території Зіньківської громади на 2023 – 2024 роки;

📌затвердження акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

📑Було заслухано звіт начальника МКП «Зіньківський комунгосп» Андрія Козерода про роботу міського комунального підприємства «Зіньківський комунгосп» за 10 місяців 2022 року.

🔵👉Члени виконавчого комітету міської ради детально розглянули ряд майнових питань, а також питання про створення комісії по здійсненню перевірок наявності тимчасового розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб на території громади.

📃🖋У "Різному" заступник міського голови Геннадій Хорошун поінформував присутніх про роботу Пунктів Незламності нашої громади, де люди можуть отримати все необхідне та розраховувати на допомогу у скрутні моменти.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора