A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Дякуємо всім, хто відгукнувся і пожертвував теплі одіяла для пошиття вставок у чоботи. Разом ми переможемо!

Дата: 21.11.2022 15:59
Кількість переглядів: 117

🇺🇦Ветеранська організація Зіньківської громади не стоїть осторонь волонтерської роботи. Аби підтримати наших земляків, які на фронті б’ються з ненависним ворогом, ми відправили бійцям-землякам у Донецьку область 21 пару теплих вставок («устілок») у гумові чоботи, 21 пару 🧦теплих шкарпеток та 🍬🍫солодощі.

2️⃣0️⃣ листопада наші воїни отримали цю гуманітарну допомогу. Від їх імені зі словами вдячності до мене, як до голови ради ветеранів, зателефонував наш земляк із с. Лютенські Будища Сергій Михайлович Кириченко.

🤝Щиро дякуємо за безкоштовне пошиття вставок у чоботи директору Регіонального центру професійно-технічної освіти м. Зіньків Надії Миколаївні Харчук та майстрам виробничого навчання.

🤝Слова подяки висловлюємо члену президії Полтавської обласної організації ветеранів, кавалеру трьох Орденів Трудової Слави, жительці села Підозірка Любові Михайлівні Якименко, яка внесла 1000 грн на закупівлю шкарпеток і шоколадок.

🤝Дякуємо всім, хто відгукнувся і пожертвував теплі одіяла для пошиття вставок у чоботи. Разом ми переможемо! Слава Збройним Силам України🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Голова ради ветеранів Зіньківської громади Володимир Прислонський


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора