A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

З Днем працівників сільського господарства!

Дата: 20.11.2022 06:25
Кількість переглядів: 109

💐Щиро вітаю всіх керівників і фахівців сільськогосподарських підприємств, працівників ланів і ферм, фермерських господарств, власників особистих селянських господарств, ветеранів сільськогосподарського виробництва з Днем працівників сільського господарства.

🌾🚜Аграрний напрямок – запорука продовольчої стабільності і соціальної безпеки.

🧑‍🌾Господарювати на землі – це не робота, не професія, а стан душі та покликання. Лише людина, що закохана у свою землю, здатна присвятити своє життя цій нелегкій роботі, яка потребує повної самовіддачі щодня – і в свята, і в будні, у будь-яку пору року.

🤝Висловлюю шану і подяку всім, хто з року в рік забезпечує стабільне зростання агропромислового комплексу громади – хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам – всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом, хто навіть у цей важкий воєнний час продовжує сумлінно виконувати зобов’язання перед громадою, допомагає гуманітарною допомогою, підтримує переселенців та наших захисників.

💙💛Зичу вам миру, добробуту та міцного здоров’я! Хай не знають втоми ваші роботящі руки, а невтомна праця й надалі збагачує нашу країну! Хай під мирним небом України 🌾щедро родять ниви, 👪у родинах панує достаток і благополуччя, а в серці кожного – щастя і радість. Сили вам усім, віри у завтрашній день, шани, поваги, благословення Божого у всіх справах і починаннях!

З повагою міський голова

Сергій Максименко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора