A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Шановні жителі Зіньківської громади!

Дата: 18.11.2022 18:00
Кількість переглядів: 137

🇺🇦Триває 2️⃣6️⃣8️⃣ доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню...

Зіньківська міська рада отримала від Полтавської обласної військової адміністрації 8 холодильників і 8 пральних машин, що надійшли за сприяння Організації Товариства Червоного Хреста для місць компактного проживання переселенців.👪 Уся ця техніка тепер слугуватиме внутрішньо переміщеним особам, які мешкають у місцях компактного проживання на території нашої громади.

📦Відбулася видача продуктових наборів внутрішньо переміщеним особам (👉один набір на одну адресу проживання), які проживають у приватних оселях.

1️⃣6️⃣ листопада відбулося засідання робочої групи по підготовці бюджету ЗІНЬКІВСЬКОЇ громади на наступний, 2023 фінансовий рік, закриття програм поточного, 2022 року. Було розглянуто та опрацьовано запити всіх розпорядників бюджетних коштів: відділів освіти, культури, фінансового управління, виконавчого комітету, закладів медицини та інших установ, закладів, підприємств,що фінансуються з бюджету громади.

📃🖋Сьогодні відбулися засідання постійних комісій міської ради з питань бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку, інвестицій та підприємництва та з аграрної політики, земельних відносин, природокористування та планування території. Члени комісії з питань бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку, інвестицій та підприємництва розглянули та погодили проєкти рішень стосовно змін до міських програм, програм на наступні роки, змін до бюджету громади на 2022 рік, стратегії розвитку громади на 2023-2027 роки, а також ряд майнових питань. На засіданні комісії з аграрної політики, земельних відносин, природокористування та планування території погоджено проєкти рішень щодо Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності з експертної грошової оцінки земельних ділянок, змін до раніше прийнятих рішень, передачу в оренду земельної ділянки, укладення додаткової угоди до договору оренди землі та ін.

🔵Станом на 1️⃣8️⃣:0️⃣0️⃣ год. ситуація у Зіньківській громаді стабільна та контрольована👆👆👆

👉 Незважаючи на проблеми з електропостачанням, заклади критичної інфраструктури працюють стабільно.

🟡👪На сьогодні в громаді зареєстровано 2️⃣9️⃣1️⃣1️⃣ внутрішньо переміщених осіб, 1️⃣7️⃣7️⃣4️⃣ громадян повернулися на попереднє місце проживання.

🟡Міська рада працює цілодобово (☎️ тел.: 066-877-45-15).

📲Посилання на офіційний телеграм-канал Зіньківської громади: https://t.me/+DGhN4sD_m5I1N2My.

‼️🕰Шановні громадяни, нагадуємо, що на території Полтавської області із 1️⃣9️⃣ листопада комендантська година триватиме з 2️⃣3️⃣:0️⃣0️⃣ до 0️⃣5️⃣:0️⃣0️⃣.

🎉Також нагадуємо про заборону використання святкової ілюмінації. Мова про гірлянди й інші світлові декорації. Це стосується комерційних, комунальних і державних об'єктів, вулиць, скверів, парків, ялинок та приватних володінь. Таке рішення ухвалила Рада оборони області.

🙌💡Нині нашим одним з основних завдань є максимальна економія електроенергії.

Наближаємо Перемогу разом🇺🇦🇺🇦🇺🇦


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора