Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Олексій Храпач: з любов’ю та турботою до людей

Дата: 14.11.2022 11:48
Кількість переглядів: 203

Фото без опису

🤝Пліч-о-пліч у Ставківському старостинському окрузі нашої громади працюють староста Володимир Баран та приватні підприємці, одним із яких є Олексій Храпач.

➖Олексій Іванович – це добропорядна, добровісна та щира Людина. З його допомогою нам вдалося реалізувати не одну справу на благо жителів Ставківського старостату, - розповідає Володимир Баран.

Олексій Храпач – депутат міської ради (у минулому – депутат кількох скликань районної ради). У Ставковому молоде подружжя Олексія та Любові Храпачів оселилося у далекому 1995 році. Любов Олександрівна розпочала свою трудову діяльність у сільській раді касиром🧮, а Олексій Іванович – приватним підприємцем із реалізації запчастин до легкових автомобілів🚗. Згодом голова родини серцем і душею прикипів до української землі та розпочав займатися вирощуванням с/г культур🌾.

👫Подружжя Храпачів мають двох дітей. Син Юрій професійно вирощує с/г культури на сучасній техніці John Deere та МТЗ-892, успадкувавши від батька неабияку любов до рідної землі. Донька Анна – студентка Полтавської державної аграрної академії, за спеціальністю – вчений агроном.

Односельці характеризують Олексія Івановича як трудолюбивого, відповідального, надзвичайно скромного, людину доброї та щедрої душі, адже за час проживання у с. Ставкове він жодного разу нікому не відмовив у допомозі.

➖Будь-які масові заходи у нашому селі: шкільні, дошкільні чи клубні, не проходять без фінансової підтримки Олексія Івановича. Завжди з любов’ю до людей, розумінням і повагою, - розповідає завідувачка Ставківського сільського клубу Лідія Півньова.

У 2017 році за ініціативи Олексія Храпача у Ставковому було висаджено 🌳🍎яблуневий сад, де згодом встановлено чудовий дитячий майданчик. Місцеві жителі назвали це місце «Храпачів садок».

🪖Лютневі події цього року кардинально змінили життя всіх громадян. Дружинами військових Ставківського старостату, які несуть службу в рядах Збройних Сил України, було створено рахунок, на який приватні підприємці, с/г підприємства та всі охочі активно перераховували кошти на закупівлю військового обмундирування. Одним із перших платників був Олексій Храпач.

👪З розумінням та відповідальністю Олексій Іванович поставився і до внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово оселилися на території Ставківського старостинського округу та виявили бажання утримувати свійську 🐓птицю, безкоштовно забезпечивши такі родини зерном.

🏡У кінці літа цього року за його ініціативи і фінансової підтримки було відновлено два домогосподарства в с. Дамаска. Силами внутрішньо переміщених осіб зроблено ремонт (побілка, фарбування, заміна вікон, відновлення пічного опалення, наведення належного санітарного стану на прибудинкових територіях). На даний час у цих будинках проживають родини з м. Бахмут та м. Вовчанськ.

🕯️🥫З настанням холодів у Ставківському старостаті працівниками відділу благоустрою Зіньківської міської ради та переселенцями розпочато масове виробництво окопних свічок, де гостро зіткнулися із проблемою постачання воску та технічного парафіну. Олексій Іванович знову пішов на зустріч, першим посприявши у вирішенні даного питання.

🫴Відрадно, що серед нас живуть люди, життєве кредо яких «З любов’ю та турботою до людей». 💪Куємо Перемогу в тилу🇺🇦🇺🇦🇺🇦


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора