A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Шановні підприємці Зіньківської громади!

Дата: 09.11.2022 13:35
Кількість переглядів: 73

🗒️З початком повномасштабного вторгнення росії було порушено наладжену роками логістику, безперебійне забезпечення пальним що, як наслідок, стало причиною неконтрольованого, але об’єктивного зростання цін. Ми з розумінням поставилися до цих змін, що суттєво погіршили рівень нашого життя та боляче вдарили по незахищених верствах населення, у першу чергу пенсіонерах.

👉На даний час ситуація кардинально змінилася: маємо стабільні ціни на пальне, відновлену логістику тощо. Але, на превеликий жаль, тенденція підвищення цін, у тому числі на соціально значущі продукти, залишилася незмінною. Проте слід пам’ятати, що державою продовжує здійснюватися контроль щодо дотримання цінової політики, незважаючи на те, що в країні йде війна.

🛍️🛒Як приклад, спеціалісти Лубенського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області у межах заходів, спрямованих на запобігання неконтрольованому зростанню цін на товари, які мають істотну соціальну значущість, нещодавно здійснили 5 контрольних заходів з питання дотримання суб’єктами господарювання порядку формування цін на соціально значущі продукти на території Оржицької ТГ. Порушення встановили на трьох об’єктах (60% від загальної кількості).

🧮За результатами проведеної роботи ціни були знижені до економічно обґрунтованого рівня за рахунок зниження торговельної надбавки з 30% до 10 %.

📃🖋️Нагадуємо, що 18 березня 2022 р. постанову Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 доповнено пунктом 4112 , яким встановлено граничний рівень торговельної надбавки (націнки) в розмірі не більш як 10 відсотків з урахуванням рекламних, маркетингових послуг, послуг з підготовки, обробки, пакування, інших послуг, пов’язаних з реалізацією відповідних товарів кінцевому споживачу на такі соціально значущі продукти як хліб житньо-пшеничний, батон, борошно пшеничне вищого ґатунку, молоко пастеризоване жирністю 2,5 відсотка (у плівці), олія соняшникова рафінована, яйця курячі категорії С1, птиця (тушка куряча, четвертина тушки курячої).

‼️Увага! Завищення цін в умовах воєнного стану є неприпустимим, за порушення законодавства про ціни і ціноутворення передбачено застосування штрафних санкцій.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора