Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

До уваги мешканців Зіньківської громади!

Дата: 08.11.2022 11:43
Кількість переглядів: 115

Фото без опису

🔵Нині, у складний час для нашої країни і для кожного її громадянина, працівники МКП «Зіньківський комунгосп» залишилися на своїх робочих місцях і виконують поставлені задачі.

💦Ми подаємо воду у ваші оселі, ремонтуємо пориви, 🚜вивозимо сміття, якого зараз особливо багато.

👪У кожного нашого працівника є сім`я, яку треба забезпечувати, а заробітна плата залежить від ваших, шановні мешканці, платежів. Якщо хтось вважає, що після завершення війни нарахований борг зникне, то ця думка є помилковою.

👉Платити доведеться і ви повинні це робити зараз. Крім того, ви маєте усвідомити, якщо не платити комунальні послуги, то підприємство просто не зможе функціонувати. Це означає, що зіньківці залишаться без води та потонуть у власному смітті.

‼️За останній період значно зросла кількість боржників і серед населення, і серед організацій, тому велике прохання до всіх: вчасно платити за комунальні послуги.

📃👉 За роз'ясненням Міністерства розвитку громад і територій, власники житла, які безкоштовно прихистили внутрішньо переміщених осіб, зможуть отримати гарантовану державну підпримку для компенсації витрат за комунальні послуги в розмірі 4️⃣5️⃣0️⃣ гривень за КОЖНУ прийняту особу, тому просимо таких власників прийти у наш абонвідділ для корегування договору з поводження з побутовими відходами.

🤝Шановні громадяни, сподіваємося на взаєморозуміння і підтримку!

МКП "Зіньківський комунгосп"


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора